O nas - Projektowanie ogrodów Lublin | Pielęgnacja i budowanie ogrodów
2060
page-template-default,page,page-id-2060,mkd-core-1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

KIM JESTEM?

projektowanie ogrodów Lublin - Krzysztof Stasiewicz Moje Ogrody Nazywam się Krzysztof Stasiewicz jestem ogrodnikiem i projektantem ogrodów.

Ogrodnikiem od zawsze – rodzinna profesja – wyrosłem wśród grządek, inspektów i szklarni.  Projektantem ogrodów z zamiłowania i twórczej pasji do kształtowania „zielonej przestrzeni”. Wspólnie z synem Łukaszem prowadzimy rodzinną firmę HORTLAND i oferujemy projektowanie ogrodów Lublin.

 

W zawodzie działam od ponad 30 lat  na koncie setki realizacji, dlatego myślę że przyszedł czas, aby podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą.

 

Na swoim blogu chciałbym przedstawiać ogrodnictwo i architekturę krajobrazu od strony technicznej „warsztatowej”  jak i zaprezentować aspekt filozoficzny sztuki ogrodowej.

 

Moje motto zawodowe można opisać hasłami:

Ogród –  miejsce resetu po uciążliwościach dnia codziennego,
Ogród –  bateria przekazująca nam swą pozytywną energię,
Ogród – interaktywny terapeuta,
Ogród -miejsce aktywności osobistej i towarzyskiej.

Wpisy na blogu będą koncentrować się na kilku zagadnieniach:

Ogród Smaku  – to prezentacja i relacja bieżąca z  mojego ogrodu owocowo-warzywnego uzupełniona o prezentacje „warzywniaków” z naszych realizacji ogrodowych.

Stawy Kąpielowe i szerzej woda w ogrodzie – to nasza firmowa specjalność w branży ogrodowej.

Portfolio – co roku realizujemy od kilku do kilkunastu założeń ogrodowych chciałbym zaprezentować ciekawsze realizacje w celu inspiracji dla innych i ukazania możliwości terenu.

Feng Shui – rozważania na temat tej starożytnej sztuki kształtowania przestrzeni chciałbym potraktować jako punkt wyjścia do rozważań na temat filozofii ogrodów.

 

Zapraszam do śledzenia postów dotyczących mojej pasji jaką jest ogrodnictwo. Planuję systematycznie umieszczać informacje dotyczące zarówno pielęgnacji jak i projektowania ogrodów. Ogród to cudowne miejsce, które można stworzyć z każdego kawałka ziemi i którego zazdroszczą wszyscy mieszkający w blokach. Ogrodnictwo wciąga i pochłania, nic nie cieszy tak jak rośliny, które dzięki odpowiedniej pielęgnacji rosną pięknie i zdobią ogród. Projektowanie ogrodów Lublin to tylko początek tego co czeka później. Dlatego właśnie tutaj jestem i dzielę się swoimi doświadczeniami wiedzą, aby ułatwić dbanie o ogród i rośliny wszystkim czytelnikom.

Zapraszam do lektury, zmian w ogrodzie oraz do realizacji swoich marzeń o pięknym miejscu do relaksu. Zajrzyj nawet jeśli Twoim zielonym miejscem jest tylko balkon. Rośliny mogą być wszędzie.